תודה

🌟מיזם ״ואהבת״ החל כמשאלת לב, והפך בתוך כמה ימים למשהו אמיתי כשחבורה של שש בנות מהממות פשוט לקחה על עצמה להרים את זה וההענות היתה יוצאת דופן.

לא שיערנו, לא ייחלנו שהפרוייקט הקטן שלנו, שהחל בהתכתבות טראנס אטלנטית בין נלסון-קנדה, חיבת ציון, שילת, חופית ויסוד המעלה בואכה ארץ הקודש, יקרום עור וגידים וצבעים ובדים ויגע בכל כך הרבה לבבות ואנשים.

כל הפרויקט האדיר הזה שנוצר בלבנו והפך למציאות חיה, לא היה מתרחש בלי כל הא.נשים הטובות שתומכות, מעודדות, עוזרות, מתנדבות, תורמות, שנותנות מילה טובה והופכות להיות חלק מהעשיה, מהפצת הטוב והתקווה.

תודות לטובה

💜תודה לאילן שלו דפוס בית יצחק שמלווה אותנו עוד מהפרויקט הראשון ותומך ותורם לפרויקט פעם אחר פעם באהבה. אנחנו מעריכות ומתרגשות כל פעם מחדש. 💜תודה לתמיר מ-T-Max על הסבלנות למרות כל השגעונות שלנו. על חולצות סופר איכותיות ועל מקצוענות אמיתית, על עמידה בלוחות זמנים בלתי אפשריים ושיחות במוצ״ש ובשעות הזויות. 🧡תודה ליעד שריג חברת סליקה שתרמו את כל עמלת הסריקה למען המטרה! 💖תודה למיריק שניר (שהיא במקרה גם אמא של חלק מאתנו, חמה של אחת מאיתנו, חברה, השראה)💜תודה לירון שאול (שלנו מהבית :-)) שבנה לנו אתר מהמם למיזם שלנו בכמה ימים ועושה ימים כלילות כדי לתמוך בכל העניינים הטכניים 🧡תודה לצלמות שהתנדבו לצלם את המוצרים ואתנו לאורך הקמפיינים – נעם ורשבסקי ומיכל רז כהן 💖 תודה לנירית פרטליס הגרפיקאית המהממת שעשתה קסמיםֿ כדי להמיר את האיורים להדפסים, לא ויתרה על אף גוון והכל בשמחה, בנתינה ובאהבה.

תודה לכל הנשים היקרות שממשיכות להציע עזרה ותמיכה בכל דרך. לחברות, למכרות, לכל מי שעזר לנו להפיץ את האור.

תודה לכל עשרות המתנדבים שהגיעו (ויגיעו :-)) ליום המרוכז למיין, לארוז, לבייל ולשלוח חבילות של אהבה.

💛🧡❤️💜💙💚

טוב מביא טוב מביא טוב מביא טוב…

מתרגשות שיש כמוכן וכמוכם

ומוקירות לכולכן ולכולכם תודה מכל הלבבות שלנו

תודה למשפחות שלנו שתומכות בכל ונרתמות יחד איתנו לעשיה.

ותודה גדולה מקרב לב לכם

לכל מי שרכש ותרם אהבה.

לכם התודה!

💛🧡❤️💜💙💚

ענת, טל, נועה, תהין, מורן, הדס ואליאור

Item added to cart.
0 items - 0